Nasi trenerzy

WOJCIECH ŁUKOMSKI

Licencjonowany trener PZT (uprawnienia międzynarodowe ITF), były zawodnik AZS AGH i MKPS Stal Mielec. Absolwent Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie, inżynier akustyk. Ukończył Krakowską Szkołę Masażu z tytułem Technik Masażysta.

Wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą zdobył w Akademii tenisowej Krak Tenis. W czasie kariery trenerskiej współpracował z zawodnikami rywalizującymi w turniejach organizowanych przez Polski Związek Tenisowy. Stale podnosi swoje kwalifikacje biorąc udział w konferencjach i szkoleniach tenisowych.

MATEUSZ BARCIK

Absolwent Krakowskiej Medycznej Szkoły Policealnej na kierunku technik elektroradiolog. Swoje doświadczenie w sporcie zdobywał jako piłkarz, triathlonista, a obecnie zawodnik crossfit. Pasję do sportu i medycyny łączy jako masażysta, trener personalny, trener medyczny oraz trener crossfit.

W swojej pracy zawodowej współpracuje zarówno z osobami niepełnosprawnymi pomagając w powrocie do pełnej sprawności, jak i sportowcami pomagając uzyskać optymalne wyniki. Wieloletnie doświadczenie przekłada na promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. Na co dzień mąż, tata dwójki dzieci, który zaraża swoją otwartością i uśmiechem.